Ürün, kategori veya marka ara

MÜŞTERİ YORUMLARI

 
MERYEM YAZAR
10.07.2024

Yeni gelen Voit koşu bandını severek kullanacağımızı umuyorum. Size oğlumun videosunu göndermek istedim. Bu şekilde kullanan ilk kişi olduğuna eminim 😊 Mutlu yener beye ve Tekirdağ merkez Voit servisinizden Ali Karpat beye teşekkürler 🙏🏻
 
ENDER TÜNAY
05.02.2024

Merhaba Voit kondisyon bisikleti, yatay bisikleti, mini bike ve eliptik bisiklet konusunda araştırma yaparken, saat 18.30 olan mesai saatinizin bitimesine ve bu nedenle görüşmeyi sonlandırmak istememe rağmen, bunun önemli olmadığını belirterek büyük memnuniyetle bana yardımcı olan İstanbul personeliniz Mutlu Bey'e çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, sizleri aradığımda telefonda ilk muhatap olduğum Aycan Hanım'a da müşteriye karşı nezaketi ve ilgisi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bu konuda duyduğum büyük memnuniyeti kendileriyle paylaştım, ancak ilgililerin de bu hususları bilmesinin faydalı olacağını değerlendiriyorum. Diğer taraftan, ürünler hakkında bilgi alabilmek amacıyla Interspor Bayileri ile yaptığım telefon görüşmelerinde de ilgiyle karşılaştım ve bu nedenlerle Voit ailesine severek katılmış oldum.
 
MEHMET BAŞHAN
18.04.2022

Merhaba Interspor Dış Ticaret A.Ş. ailesi, 25 yıldır, mega yacht, özel jet uçaklar, VIP araçların iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren sektörün lideri ULUTAŞ firmasında İthalat & Satınalma müdürü olarak görev yapmaktayım. Bu süre zarfında yurtdışında onlarca farklı ülkeden, yurtiçinde ise binlerce farklı tedarikçi firmadan, mal ve hizmet temini konusunda irtibatım, görüşmelerim ve çalışmalarım oldu. Çok uzun zamandır baştan sona her aşamada bir bütün olarak değerlendirildiğinde, hiç kusursuz ve tam profesyonel bir çalışma sergileyen, bizi mahcup etmeyen siz değerli Interspor ailesine tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Kardeşim, Yıldız / Bursa / İstanbul Teknik Üniversitelerinde görevli Doç. Dr. Öğretim üyesi Sn. Veysi BAŞHAN için sipariş etmiş olduğumuz Voit AT 3000 Eliptik bisiklet ile ilgili; Sipariş aşamasında Sn. SEZGİN KAYA’ya Sevkiyat ve teslimat aşamalarında Sn. Adem AĞBULAK ve Sn. Vedat AĞBULAK’a Kurulum, devreye alma ve eğitim aşamalarında Sn. Yahya BAŞ’a Göstermiş oldukları olağanüstü ilgi ve alaka, nazik, kibar ve bir o kadar da zarif yaklaşımları için içtenlikle TEŞEKKÜR EDERİM. Gerçekten de % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ anlayışının gereğini sergilediler. Web siteniz https://www.interspor.com/ adresinde deklere ettiğiniz ve aşağıda altı çizili şekilde belirtilen unsurların laftan ibaret olmadığını pratikte kanıtladınız. Tebrik eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
 
AYŞE MİNE

Merhabalar, Bugün servis çalışanınız Ertan Kara eliptik bisikletimdeki arızayı gidermek üzere evime geldi. Öncesinde de geliş saatini belirlemek üzere telefonlaştık. Ertan Bey gerek telefonda gerekse evime geldiğinde son derece profesyonel ve kibardı. İşini de hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirdi. Ben Ertan Bey'e teşekkürlerimi şahsen ilettim, ancak sizin vasitanızla teşekkürlerimi bir de yazılı olarak iletmek istiyorum. İnsanların nezaketlerini yitirdikleri ve yarım yamalak iş yaptıkları bir dönemde bu tür insanlarla muhatap olmak mutluluk verici. Bu anlamda size de bir tüketici olarak teşekkür ederim. Saygılarımla

 
İLNUR ÇALTIK
18.04.2022

Sayın Yetkili Voit Step-Twist 303 spor aletimde oluşan arızayı gideren teknik elemanlarınıza ve size teşekkür ederim. Teknik elemanlar Emin Bey ve Hüseyin Bey, söz verdikleri zaman diliminde ve son derece dakik bir şekilde gelip kısa sürede sorunu giderdiler. Hepinize teşekkür ederim... İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.
 
EMİN YILMAZ
18.04.2022

Sayın Yetkili Voit Step-Twist 303 spor aletimde oluşan arızayı gideren teknik elemanlarınıza ve size teşekkür ederim. Teknik elemanlar Emin Bey ve Hüseyin Bey, söz verdikleri zaman diliminde ve son derece dakik bir şekilde gelip kısa sürede sorunu giderdiler. Hepinize teşekkür ederim... İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.
 

 

 

 
BİZE ULAŞIN
İletişim kurmak için
 

 

 

 

 

MERKEZ OFİS

SHOWROOM

Şerifali Mah. Kıble Sok.

Interspor Plaza

No.20 Yukarı Dudullu

Ümraniye

İSTANBUL - TÜRKİYE

T. 0216 632 44 55 Pbx

F. 0216 634 32 33

info@interspor.com

 

 

İÇ ANADOLU

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA

ANKARA - TÜRKİYE

 

T. 0 216 632 44 55

F. 0 216 634 32 33

ankara@interspor.com

 

 

EGE

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İZMİR

555 Sokak, Ergene Mahallesi

No. 6/14 Bornova

İZMİR - TÜRKİYE

 

T. 0 232 347 91 61 - 0 232 347 43 97

F. 0 232 347 13 73

izmir@interspor.com

 

 

AKDENİZ

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ANTALYA

ANTALYA - TÜRKİYE

 

T. 0 216 632 44 55

F. 0 216 634 32 33

huseyin@interspor.com

 

back to top
Filtreler
Etbis